ବଇରି ସାଜିଲେ ବାପା-ମାଆ । ପାରିବାରିକ କଳହ ଯୋଗୁଁ ଝିଅର ତଣ୍ଟି ଚିପି ମାରିଦେଲେ ।

5

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ନିର୍ଦ୍ଦୟ ବାପା-ମାଆ ଝିଅର ତଂଟି ଚିପି ମାରିଦେଲେ । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ତିହିଡି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭଉଁରିଆବାଙ୍କ ସାହିରେ । ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ନିଜ ଝିଅର ତଣ୍ଟିଚିପି ଜୀବନରୁ ମାରିଦେଲେ ଉଭୟ । ସୁଚନା ମୁତାବକ ଗାଁର ବାବାଜୀ ବାରିକ ଓ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ମିଶିକରି ନିଜ ଝିଅ ପାର୍ବତୀର ତଂଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ତେବେ ୧୫ ବର୍ଷୀୟ ମୃତ ପାର୍ବତୀର ଦାଦା ତିହିଡି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ପାର୍ବତୀଙ୍କ ସାବତ ମାଆ ତଥା ବାବାଜୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଝିଅର ତଂଟି ଚିପି ଜୀବନରୁ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପାର୍ବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ତିହିଡି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କ ଭଦ୍ରକ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଉଥିବା ସୟମରେ ମଝି ବାଟରେ ପାର୍ବତୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ଏହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ପାର୍ବତୀ ଜଣେ ଉତ୍ତମ ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସାବତ ମାଆ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଅତ୍ୟାଚାରିତ କରୁଥିଲେ । ହେଲେ କେଉଁ କାରଣରୁ ପାର୍ବତୀର ତଣ୍ଟି ଚିପି ମାରିଦେବାକୁ ପଛାଇଲେନି ସାବତ ମାଆ ଜଣକ । ପୋଲିସ୍ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ।

Comments are closed.