ପିସିସିର ହୋଇପାରେ ନବକଳେବର : ଦିଲ୍ଲୀରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ନୂଆ ପ୍ରଭାରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂ

1

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ଖୁବଶୀଘ୍ର ହୋଇପାରେ ପିସିସି ସଭାପତି ପରିବର୍ତ୍ତନ । ଏନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ନବ ଦାସ, ଚିରଂଜୀବ ବିଶ୍ୱାଳ ଏବଂ ପ୍ରଦୀପ ମାଝିଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପଦ ମିଳିବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ନବ ଦାସଙ୍କୁ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ଚିରଂଜୀବ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କୁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ପ୍ରଦୀପ ମାଝିଙ୍କୁ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯିବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ବୁଧବାର ଦିଲ୍ଲୀରେ ଓଡିଶା କଂଗ୍ରେସର ନୂଆ ପ୍ରଭାରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ ନବ ଦାସ, ଚିରଂଜୀବ ବିଶ୍ୱାଳ ଏବଂ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ । ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସହ ଏହି ତିନି ଜଣ ନେତା ସାକ୍ଷାତ କରିବେ । ଆଜି କିମ୍ବା ଆସନ୍ତାକାଲି ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ନବକଳେବର ନେଇ ଘୋଷଣା ହେବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହାରି ଭିତରେ ଡକରା ପାଇ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଛନ୍ତି ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ର ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୫ ତାରିଖରେ ଓଡ଼ିଶାର ବଛାବଛା ୩୬ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଡକାଇ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପିସିସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ପିସିସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି କହିହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ଏଆଇସିସି ପ୍ରଭାରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି।

Comments are closed.