୬୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଅବସରରେ ଗୋଦରେଜ୍ ର ସ୍ପେଶାଲ ଅଫର୍ : କେବଳ ୬୦ ଟଙ୍କା ଡାଉନପେମେଣ୍ଟରେ ନେଇପାରିବେ ଫ୍ରିଜ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ୱାଶିଙ୍ଗ ମେସିନ୍, ଲାଗିବନି ସୁଧ

16

ସରକାର ନିକଟରେ ହିଁ ଏସି, ୱାଶିଙ୍ଗ ମେସିନ, ଫ୍ରିଜ୍ ସହିତ ୧୯ଟି ଆଇଟମ୍ ଉପରେ କଷ୍ଟମ ଡ୍ୟୁଟିରେ ୨.୫ରୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ବର୍ଦ୍ଧିତ ଦର ୨୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଲାଗୁ ହୋଇସାରିଛି । ଏ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଦରେଜ୍ କମ୍ପାନୀ ନିଜର ୬୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଅବସରରେ ଏକ ବିଶେଷ ଅଫର ନେଇ କି ଆସିଛି । ଏହା ଅଧିନରେ ଲୋକ ୬୦ ଟଙ୍କାର ପ୍ରାଇମେରୀ ଡାଉନପେମେଣ୍ଟ ଦେଇ ୱାଶିଙ୍ଗ ମେସିନ୍, ଫ୍ରିଜ୍ ଓ ବାକି ପ୍ରିମିୟମ୍ ଘରୋଇ ସାମଗ୍ରୀ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ । ବାକିତକ ଟଙ୍କା ସହଜରେ ଇଏମଆଇରେ ଦେଇପାରିବେ । ଏହି ଇଏମଆଇ ଉପରେ କୈାଣସି ପ୍ରକାରର ସୁଧ ଦେବାକୁ ପଡିବନି ।

ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଅଫର୍ : କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ପହଂଚାଇବା ପାଇଁ ଫ୍ରିଜ୍ ର ୩୨ଟି ଓ ୱାଶିଙ୍ଗ ମେସିନ୍ ୧୦ଟି ମଡେଲ ଲଂଚ କରିଛି । ଏହା ସହିତ ଏସି ଓ ମାଇକ୍ରୋୱେଭ ବି ଲଂଚ କରିଛି । ଏହି ସମସ୍ତ ଆଇଟମକୁ ଗ୍ରାହକ ମାତ୍ର ୬୦ ଟଙ୍କାର ଡାଉନପେମେଣ୍ଟ ସହିତ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ପ୍ରିମିୟମ ପ୍ରଡକ୍ଟକୁ ୯୯୯ ଟଙ୍କାର ଡାଉନପେମେଣ୍ଟ ରେ କିଣିପାରିବେ । ଏସି ଓ ଚେଷ୍ଟ ଫ୍ରିଜର୍ ପାଇଁ ୨୪୯୯ ଟଙ୍କା ଡାଉନପେମେଣ୍ଟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

କେବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ ଅଫର୍ : ଗୋଦରେଜ୍ ର ଏହି ସ୍ପେଶାଲ ଅଫର୍ ୧ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୫ ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଅର୍ଥାତ୍ ୪୬ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଏହି ଅଫରର ଫାଇଦା ଉଠାଇପାରିବେ । କମ୍ପାନୀ ଏହି ସାମଗ୍ରୀଗୁଡିକ ପାଇଁ ନୂଆ ଟ୍ୟାଗ ଲାଇନ୍ ‘ସୋଚ୍ କେ ବନାୟା ହୈ’ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ।
ଏହି ଅଫର ବି ମିଳିବ : କମ୍ପାନୀ ଏହି ଅଫରକୁ ଧମାକାଦାର ବନାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଲାଭ ବି ଦେଉଛି । ଯେମିତି କି ମାଇକ୍ରୋୱେଭ ଓଭେନ୍ କିଣିବା ଉପରେ ୯୯୯ ଟଙ୍କାର ଟ୍ରିୟୋ ବାଉଲ ମାଗଣାରେ ଦିଆଯିବ । ସେମିତି ଅନ୍ୟ ପ୍ରଡକ୍ଟ କିଣିବା ଉପରେ ସେଲୁନ୍ ଭାଉଚର, ମିଲ୍ ଭାଉଚର ଓ ହଲିଡେ ପ୍ୟାକେଜ୍ ବି ମିଳିବ ।

Comments are closed.